Uzavrite najvýhodnejšie poistenie s okamžitou platnosťou z ponuky všetkých poisťovní.

Kancelária otvorená pre všetky osoby
pondelok - švrtok 8:00 - 15:00 hod.
piatok 8:00 - 12:00 hod.

Leasing, úvery a hypotéky

Pokiaľ hľadáte výhodné prefinancovanie vášho nového alebo ojazdeného vozidla, potrebujete úver, alebo hypotéku, neváhajte a kontaktujte našu najbližšiu kanceláriu.

Chcete si kúpiť auto? Či ho už kupujete z autobazáru ale od fyzickej osoby, no chýba vám potrebná hotovosť, radi vám pomôžeme s jeho financovaním. Presvedčte sa a navštívte nás s vašou požiadavkou v kancelárii.

Riešite financovanie vášho nového bývania? Alebo hľadáte len výhodnejšiu hypotéku? Príďte k nám, naši úveroví a hypotekárni špecialisti pre vás nájdu najvýhodnejšie riešenie. Zároveň zabezpečíme výhodné poistenie vašej nehnuteľnosti, garantujeme najlepšiu cenu poistenia na trhu.

Taktiež vám pomôže s bezúčelovým úverom, pôžičkou či leasingom.

Okrem možnosti prefinancovania vášho automobilu sa môžete spoľahnúť na najvýhodnejšie poistenie vozidla, ktoré vám radi dojednáme, na povinnom zmluvnom a havarijnom poistení môžete ušetriť stovky eur ročne v porovaní s inými leasingovými a úverovými ponukami (vrátane ponúk s nulovým úrokom, či bez preplatenia) pri ktorých platíte poistenie vrámci mesačných splátok.

Z doterajších skúseností, dokážeme klientovi počas celej doby leasingu a poistenia ušetriť v priemere 1200 € až 4000 € v závislosti od predmetu leasingu a doby splácania.