Uzavrite najvýhodnejšie poistenie s okamžitou platnosťou z ponuky všetkých poisťovní.

Online poistenie

Uzavrite poistenie z pohodlia domova s okamžitou platnosťou, bez potreby návštevy poisťovne alebo podpisovania zmluvy.
Jednoducho za okamih vyplníte údaje, zaplatíte poistné (cez internetbanking) a ste poistený.

Vyberte si z nasledujúcej ponuky a poistite sa online!

Povinné zmluvné poistenie - porovnanie cien PZP online
Porovnáme ponuky poisťovní a nájdeme vám najvýhodnejšiu cenu poistenia vášho vozidla. Bielu kartu (potvrdenie o poistení) ako aj ďalšie dokumenty máte ihneď k dispozícii, stačí si ich len vytlačiť a zaplatiť poistné. Auto máte ihneď poistené a môžete bez obáv vyraziť na cesty.


Online > Povinné zmluvné poistenie od Allianz-Slovenskej poisťovni
Uzavrite PZP v Allianz-Slovenskej poisťovni online so zľavou za dojednanie poistenia cez internet. Všetky dokumenty máte ihneď k dispozícii, okamžitá platnosť poistenia.


Online > Cestovné poistenie
Chystáte sa na dovolenku alebo do zahraničia na pár dní či týždňov? Uzavrite cenovo výhodné a kvalitné krátkodobé cestovné poistenie. Chystáte sa byť v cudzine dlhšiu dobu? Žiadny problém, cestovnú poistku môžete uzavrieť na 6 alebo až 12 mesiacov.


Online  Poistenie do hôr
Chystáte sa na túru do našich hôr? Chodíte na hory viac krát do roka? Zvážte celoročné poistenie pre prípad zásahu horskej služby. Poistiť možno výhodne aj rizikové športy a činnosti, vrátane výkonnostného športu.


Online > Poistenie nehnuteľnosti a/alebo domácnosti a/alebo zodpovenosti za škodu
Poistiť možete samostatne svoju nehnuteľnosť (budovu) alebo domácnosť (t.j. hnuteľné veci tvoriace zariadenie vášho domova), prípadne zodpovednosť za škodu členov vašej domácnosti a zodpovednosť za škodu z vlastníctva vašej nehnuteľnosti. Odporúčame komplexné poistenie všetkého uvedeného.


Online > Poistenie zodpovednosti za škodu zamestnanca
Jednoducho sa poistite voči škodám, ktoré môžete spôsobiť svojmu zamestnávateľovi pri vykonávaní pracovných úloh vrátane škody na zverenom motorovom vozidle, či chybne vykonanej práci, prípadne škody na dopravovaných veciach.