ÚvodNajčastejšie otázky › Nie sme poisťovňa, ale fin. agent

Nie sme poisťovňa, ale fin. agent

Spoločnosť Merkury Broker, s.r.o. nie je poisťovňa, je finančným agentom (sprostredkovateľom poistenia), z tohto dôvodu môžete u nás uzavrieť poistenie ktorejkoľvek poisťovne (všetkých poisťovní).

Len naši klienti majú nárok na plný servis týkajúci sa akéhokoľvek poistenia a vybavenia všetkých záležitostí týkajúcich sa poistných zmlúv, ktoré ste uzavreli VÝLUČNE CEZ NAŠU SPOLOČNOSŤ - Merkury Broker, s.r.o.!

Pokiaľ ste poistenie dojednali na pobočke poisťovne, u iného fin. agenta / sprostredkovateľa alebo cez internet, výpovede a zrušenie takýchto poistiek nerobíme (výnimkou sú naši klienti, resp. ak sa stávate našim klientom). 

Nakoľko nie sme pobočkou poisťovne, neprijímame ani výpovede poistných zmlúv, ani iných dokumentov (výnimkou sú naši klienti, tí vybavia celú agendu priamo u nás, resp. aj na ktorejkoľvek pobočke poisťovne).

Podobne, poradenstvo a servis neposkytujeme pre externé zmluvy (teda zmluvy uzatvorené mimo spoločnosť Merkury Broker s.r.o.), v prípade potreby sa obráťte na sprostredkovateľa poistenia, ktorý vám poistenie dojednal a ktorý vám poskytuje príslušný servis.

Pokiaľ nemáte svojho poradcu, radi vás privítame v našej spoločnosti, ktorá vám zabezpečí komfort pri poistení, nielen uzatvorenie zmluvy, ale i následnú starostlivosť. Získajte v nás spoľahlivého partnera...