ÚvodCestovné poistenie › Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie je už dnes takmer nevyhnutnou súčasťou každej dovolenky alebo služobnej cesty v zahraničí. Ošetrenie (aj bežného) úrazu v zahraničí môže vyjsť na niekoľko stoviek či tisíc eur, nehovoriac o výdavkoch pri prevoze telesných pozostatkov zomrelého zo zahraničia na Slovensko.

Cestovné poistenie vás ochráni pred rizikami náhleho ochorenia, úrazu (úrazové poistenie, poistenie liečebných nákladov), straty batožiny či zodpovednosti za škodu inej osobe, súčasťou cestovného poistenia sú aj asistenčné služby v zahraničí.

Klient si môže dojednať krátkodobé cestovné poistenie (napr. typické sú niekoľkodňové letné či zimné dovolenky v zahraničí) alebo celoročné cestovné poistenie. Ak nás navštívite v našej kancelárii, nájdeme vám najvýhodnejšie cestovné poistenie a odporučíme konkrétne pripoistenia podľa vašej potreby.

Ak nestíhate prísť osobne, neváhajte a uzavrite ihneď poistenie online s okamžitou platnosťou od Allianz - Slovenskej poisťovne, po dojednaní cestovnej poistky stačí len uhradiť poistné (napr. cez internetbanking) a ste poistený. Jednoducho, rýchlo s online zľavou.
Chystáte sa na hory? Nezabudnite sa poistiť online, poistenie do hôr za výhodnú cenu.
 

Cestovné poistenie od Allianz - SP

Uzavrite cetovnú poistku jednoducho výhodne online za okamih tu.